Lietuvos paviljone – kaimynų vizitas

Šiandien Lietuvos paviljone pasaulinėje parodoje „Expo 2015“ Milane apsilankė Estijos Ministras Pirmininkas Taavi Rõivas, lydimas gausios Estijos verslininkų ir mokslininkų delegacijos. Svečias pasidžiaugė, kad Lietuva kaip ir Estija sėkmingai dalyvauja svarbiame tarptautiniame renginyje, atidžiai apžiūrėjo abi Lietuvos paviljono sales, dalyvavo šiandien čia vykstančioje Birštono mineralinių vandenų „Vytauto“ ir „Akvilės“ degustacijoje, pasirašė garbės svečių knygoje. Taavi Rõivas‘o įrašas byloja, jog aukštam svečiui mūsų paviljonas ir Lietuvos pristatymui pasirinktas būdas paliko gerą įspūdį ir buvo geroji patirtis.

Atvykęs į Expo parodą Estijos Premjeras nusprendė aplankyti tik Lietuvos, Italijos, JAE ir Japonijos paviljonus. Estijos paviljone šiandien jis dar dalyvaus verslo konferencijoje, skirtoje skaitmeninėms technologijoms, o ryt skaitys paskaitą Milano Bocconi universitete. Tarp beveik trisdešimties premjerą lydinčių delegacijos narių – Estijos verslo plėtros agentūros, taip pat tokių įmonių kaip „Skype Technologies Estonia” ir Saku alaus daryklos vadovai, dviejų Tartu universitetų rektoriai, dizaineriai, IT ekspertai.

Lietuvos paviljone Italijoje tai jau antras estų valdžios atstovų vizitas – birželio pradžioje čia lankėsi Estijos delegacija, vadovaujama šios šalies verslo reikalų ministrės Urve Palo.